Pogledajte reviju Partizanovih golova na prvom pripremnom meču! (VIDEO)

Šampion Srbije odigrao je prvi meč na pripremama, ali je više od 200 navijača oduševio pre svega lepim golovima

• 3

Crno-beli su bili gosti u Bajinoj Bašti gde su odmerili snage sa zonašem Slogom, koju su pobedili sa 3:0.

Iako je ovo bila prva utakmica sudeći po golovima, koji su bili veoma lepi, čini se da će Partizan imati uspešnu jesen...

Žreb za Ligu šampiona i Ligu Evrope: Ove timove Zvezda i Partizan žele da izbegnu!

Prvi gol za Partizan u 7. minutu dao je Nemanja Kojić a zatim su protivnika dokrajčili Predrag Luka i Marko Golubović golovima u 87. i 89. minutu meča.