SKANDAL: Navijači Čilea tukli Mesijevog brata na stadionu! (FOTO)

Navijači Čilea napali su u Santjagu porodicu najboljeg fudbalera planete

• 0

Čile je pobedio u finalu Kopa Amerika protiv Argentine, ali se tokom meča dogodio se incident kada je porodica Lionela Mesija napadnuta na stadionu, javljaju mediji iz Južne Argentine.

Incident se dogodio pre završetka prvog poluvremena, kada su pristalice Čilea počele da vređaju porodicu napadača Barselone.

Razočarani Mesi uradio nešto NEPRISTOJNO dok je prolazio pored pehara! (FOTO) (VIDEO)

Nepoznati navijač udario je Mesijevog brata Rodriga, posle čega je iz bebzbednosnih razloga njegova familija prebačena u televizijsku kabinu.

Pored Mesijeve, napadnuta je i porodica Serhija Aguera.

Navijači Argentine nisu mogli da podnesu poraz, skandalozno je šta su uradili posle finala! (FOTO) (VIDEO)

Fudbalska reprezentacija Čilea prvi put u istoriji osvojila je Kopa Amerika, pošto je u finalu pobedila Argentinu posle boljeg izvođenja penala sa 4:1. U regularnih 90 minuta, kao i u produžecima nije bilo golova.

Pogledajte i kako je izgledala penal serija posle koje je Čile osvojio titulu posle 99 godina čekanja.