Za 10 minuta 4 gola: Pogledajte Zvezdin preokret protiv OFK-e! (VIDEO)

Neverovatan preokret crveno-belih u drugom poluvremenu

• 31

Mnogi navijači Crvene zvezde bili su zabrinuti posle završenog prvog poluvremena meča na Vračaru u 1. kolu protiv OFK Beograda.

Romantičari su vodili sa 2:0 posle prvog dela igre golovima Andrića i Dražića, ali je u drugom poluvremenu viđena potpuno drugačija situacija na terenu.

Posle ovoga što je Senegalac uradio, Delije će još više voleti Mbođa! (VIDEO)

Crveno-beli su smanjili preko Mbođa u 47. minutu, kada je glavom smesitio loptu u mrežu posle centaršuta Ibanjeza.

Usledili su golovi kao na traci. Jović je izjednačio u 50. minutu posle asistencije Kataija, a minut kasnije već je bilo 3:2 za Zvezdu, posle penala, koji je iskoristio Vukan Savićević.

Veleobrt na Vračaru - Zvezdina petarda u drugom poluvremenu, Grof isključen! (VIDEO)

Savićević je u 57. mintutu postigao i svoj drugi gol i tako je Zvezda faktički posle 10 minuta drugog poluvremena rešila meč u svoju korist, iako je gubila sa 2:0.

Dvadeset minuta kasnije mrežu je pogodio i Džošua Parker, koji je na kraju postigao i konačan rezultat drugim golom u 89. minutu.