TRI GOLA PARTIZANA ZA TRI MINUTA: Da li je bio penal kod prvog? (VIDEO)

Goleada crno-belih na početku meča...

• 7

Fudbaleri Partizana su završili posao protiv Jagodine već nakon prvih 15 minuta meča, pošto su za tri minuta uspeli da postignu tri pogotka - dva puta Božinov i jednom Živković.

Bugaraski internacionalac je prvo pogodio mrežu iz penala u 12. minutu, a Jagodici su smatrali da su oštećeni nakon duela Ivanovića i Ninkovića koji je olako pao na ivici kaznenog prostora.

Već u sledećem napadu Božinov je iskoristio dobar centaršut Petrovića za 2:0. Tada su protesti gostiju bili još jači. Smatrali su da je Bugarin rukama odgurnuo svog čuvara.

Igrao se 15. minut kada je Živković povisio na 3:0, a moglo je biti i 4:0 dfa je Saša Ilić bio precizan par trenutaka kasnije.