Ušao u igru, za 8 minuta dao gol Zvezdi i dobio karton jer je provocirao publiku (VIDEO)

Štoper Radničkog iz Niša Lazar Rosić ušao je u igru u 27. minutu, a već u 35. je matirao Predraga Rajkovića za vođstvo gostiju od 1:0. Nedugo zatim zaradio je i žuti karton, pošto je sudija mislio da je vređao publiku

• Peera

1. avgust 2015 | 19:47

Gde je savez da žestoko kazni igrače za ovakvo ponašanje ,igrači su sportski radnici koji treba da igraju i ćute jer za to primaju platu!

1. avgust 2015 | 07:36

Paneo se totalno ne sportski i sasluzio je karton!

• bonito

1. avgust 2015 | 01:58

Decko je iz Kragujevca ,a i sudija Boban je iz kragujevca i naravno vidimo za koga navija ...vec je imao slicne ispade

• alek

1. avgust 2015 | 01:10

ma vidi se iz aviona da su kupljene sudije sta vam je..aloo.igraca iskljucio,dosudio penal za zvezdu,pa ko je ovde lud,sve to u zatvor

• Uzasno sudjenje

31. jul 2015 | 23:51

Covek je slavio rodjenje deteta, otud prst u ustima. Zar se ya to daje zuti karton?

• simon

31. jul 2015 | 23:41

sramota za sta je covek dobio karton!!!! sta ovo znaci??? jel ovo poruka da ako das gol zvezdi,ne smes ni da proslavis???? sramota zaista!!!!! pa zasto sudija na sp,kada su za brazil igrali romario i bebeto nije dao zuti karton za proslavu gola? a licilo je da ljuljaju bebu???? za to valjda ide crveni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!