Veliki kiks Rajkovića u Izraelu, ali je odmah posle meča čestitao Zvezdi na pobedi u derbiju (VIDEO)

Mladi golman pogrešno procenio jedan centaršut...

• 7

Nekadašnji golman Crvene zvezde Predrag Rajković napravio je veliki kiks u 3. kolu izraelskog šampionata koji je njegov Makabi ostavio bez pobede - 1:1.

Rajković je pogrešio u 20. minutu meča protiv Šmone kada je istrčao na desetak metara da izboksuje loptu, ali je domaći napadač bio brži. Gosti su uspeli da izjednače 20-ak minuta pre kraja.

ŽIVOT CRNO-BELIH ČESTO NIJE LAK: Ovako su Delije dočekale kraj derbija (FOTO)

TELEGRAF U ZVEZDINOJ SVLAČIONICI: Ovako je Grof čestitao igračima pobedu u derbiju! (VIDEO)

Nedugo posle završeng meča protiv Šmone, Rajković je čestitao svojim nekadašnjim saigračima na pobedi u 149. večitоm derbiju.

- Bravo, braćo moja. Čestitam - glasila je Rajkovićeva poruka na Vajberu, uz ostavljene sličice pehara ispod komentara.