Bajern nije Arsenal da se kocka sa ugledom: Levandovski uništio Dinamo u Minhenu, Grci šokirali London!

Poljak je bio nezaustavljiv protiv Zagrepčana * Olimpijakos naneo drugi poraz Arsenalu

• 3

Robert Levandovski igra kao navijen! U sedam dana postigao je 10 golova za Bajern iz Minhena, poslednja tri su u pobedi šampiona Nemačke protiv Dinama iz Zagreba - 5:0 (4:0).

Reči Pepa Gvardiole u najavi ovog meča da ''Bajern nije Arsenal'', aludirajući na portaz Tobdžija u Zagrebu, dobile su na težini već nakon pola sata igre na Alijanc Areni. Na semaforu je stajalo 4:0 za domaći tim.

HET-TRIK POLJAKA: Levandovski zgazio Zagrepčane, igrači Dinama se bunili kod drugog gola! (VIDEO)

Evo kako Mamića vređaju navijači BAJERNA?! (FOTO)

Redom su se ređali Daglas Košta Levandovski, Gece, a potom opet Levandovski. Svoj het-trik upotpunio je u 55. minutu i tako zadao demantovao većinu natpisa da Modri imaju odbranu koja može da ga zaustavi. Trenutno, za Poljaka nema odbrane.

Druga pobeda Bavaraca u LŠ bez primljenog gola u ubedljivo prvo mesto sa šest bodova. A , ko bi rekao da će na poslednjem mestu biti Arsenal? Izabranici Arsena Vengera su, nakon blamaže na maksimiru, doživeli poraz i u Londonu od Olimpijakosa - 2:3 (1:2).

Čudan meč u kom su golovi padali kao na traci. Najpre tri za sedam minuta u prvom polovremenu, a potom dva za samo 60 sekundi u drugom deli. U oba navrata Arsenal je jurio prednost. Uspeo je dva puta da anulira golove Parda i Fortunisa zahvaljujući Volkotu i Sančezu, ali je Tobdžijama presudio Finbogason u 67. minutu.

Bio je to prvi put još od 1976. godine da neki grčki tim postigne tri gola u Engleskoj i prva pobeda Olimpijakosa u Londonu.

Milorad Mažić je sudio derbi meč grupe H između Liona i Valensije koji je pripao gostujućem timu. Golom Fegulija u 42. minutu Slepi miševi su slavili sa 1:0. Vredi pomenuti da je u prvih 11 Liona bio srpski internacionalac Milan Biševac. U drugom meču ove grupe Zenit je sa 2:1 savladao Gent.