PARTIZAN PREOKRENUO ZA 6. MINUTA: Ostojić se iskupio za kiks, pa Živković doneo vođstvo! (VIDEO)

Miloš Ostojić je katastrofalno pogrešio u 10. minutu utakmice kada je njegov pas pred golom presekao Dražić i doveo Javor u prednost *Štoper Partizana se iskupio pred navijačima u 29. minutu, kada je posle gužve u kaznenom prostoru izjednačio posle kornera

• 5

Miloš Ostojić je katastrofalno pogrešio u 10. minutu utakmice protiv Javora, kada je njegov pas pred golom presekao Stefan Dražić i doveo goste u prednost.

Ipak štoper Partizana se iskupio pred navijačima u 29. minutu, kada je posle gužve u kaznenom prostoru izjednačio posle kornera.

Samo šest minuta kasnije na semaforu je bilo 2:1, pošto je Andrija Živković postigao gol za preokret. Šutnuo je snažno sa ivice kaznenog prostora, a lopta je na putu ka golu zakačila u nogu Crnomarkovića, promenila je pravac i prevarila golmana Đogatovića.