Bilbao nije pobedio pred dolazak u Humsku, iako je vodio 2:0 do 80. minuta (VIDEO)

Tim iz Baskije odigrao 2:2 sa Deportivom

• 1

Za razliku od Partizana, koji je pred meč 3. kola Lige Evrope pobedio, Atletik Bilbao nije uspeo da osvoji tri boda u Primeri.

Iako su Baskijci vodili sa 2:0 do 80. minuta protiv Deportiva, tim iz La Korunje je došao do boda golom u 89. minutu zahvaljujući Aribasu. Prethodno je Perez u 80. minutu smanjio na 2:1.

Gostujući tim bio je bolji rival, pogotovo u prvom poluvremenu. Vilijams je pogodio u 30. minutu, dok je Aduric nastavio svoj golgeterski niz u 63. minutu. Međutim, pali su u finišu što je Deportivo kaznio.

Podsetimo, Bilbao u četvrtak gostuje Partizanu...