Borac više nije samo hit: Lalatović i Zebre pobedili najbolju odbranu lige i to u gostima!

Bivši trener Zvezde i njegovi učenici nastavljaju sa sjajnim partijama u domaćem šampionatu

• 1

Dugo se za čačanski Borac govorilo da je samo hit domaćeg šampionata, ali Zebre i posle 16. kola suvereno drže drugu poziciju. Stradao je Radnički iz Niša, i to u gostima - 1:0 (0:0).

Strelac pobedonosnog gola za Borac bio je Darko Zorić u 49. minutu, na asistenciju Filipa Kneževića. Pobeda za ukupno 30 bod u šampionatu i potvrdu da Nenad lalatović radi odličan posao kraj Moravice.

Bio je to ukupno šest gol koji je Radnički, odnosno njihov golman Jovanović primio.

Očekivanu pobedu ostvarila je Mladost u Lučanima. Jagodina je položila oružje i izgubila sa 2:0, ali to uopšte ne treba da čudi.

Četvorica igrača Jagodine izbačena su za vikend iz stana pošto klub nije plaćao obaveze, a dvostruki strelac za Mladost bio je Saša Jovanović. prvi u 6. minutu posle šuta Lepovića, a drugi u 68 minutu na asistenciju Nebojše Gavrića.

Minimalnu pobedu ostvario je i Rdnik u Surdulici, a Spartaku nije pomogla ni promena trenera i dolazak Rusa umesto Steve Mojsilovića. Pobedu domaćem timu doneo je Ovusu u 72. minutu.