Remi u Superklasiku! U finišu bilo prljave igre, kasapin Luiz dobio crveni karton! (VIDEO)

U Buenos Ajresu sastali su se ljuti fudbalski rivali

• 0

Fudbalske reprezentacije Argentine i Brazila podelile su bodove (1:1) u derbiju trećeg kola južnoamerickih kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2018. godine.

Utakmica u Bueno Ajresu trebalo je da bude odigrana u četvrtak, ali je odložena za dan kasnije zbog jake kiše.

Argentina je povela golom Ezekjela Lavecija u 35. minutu, a izjednačenje gostima doneo je Lukas Lima u drugom poluvremenu.

U finišu meča viđeno je dosta prljave igre.

Brazil je meč završio sa igračem manje nakon što je David Luiz za dva minuta dobio dva žuta kartona, drugi zbog gaženja Paula Dibale.

U sledećem kolu Brazil dočekuje Peru, dok Argentina gostuje selekciji Kolumbije.

Čile - Kolumbija 1:1 (1:0)

Tabela: Ekvador 9 bodova, Čile 7, Urugvaj 6, Brazil, Paragvaj i Kolumbija 4, Bolivija i Peru 3, Argentina 2, Venecuela 0.

Fudbalske reprezentacije Meksika, SAD i Kanade zabeležile su pobede na startu kvalifikacija u zoni Severne i Centralne Amerike i Kariba (KONKAF).

U grupi A Meksiko je bio bolji od Salvadora sa 3:0, dok je Kanada minimalnim rezultatom savladala Honduras.

Najubedljiviju pobedu ostvarila je selekcija SAD, koja je u Sent Luisu u deklasirala Sen Vinsent i Grenadini rezultatom 6:1.

U grupi B Panama je u Kingstonu pobedila Jamajku (2:0), dok je Kostarika kod kuće bila bolja od Haitija.