Dva majstora, dva gola za rušenje Alkmara! (VIDEO)

Oumaru i Živković postigli golove možda i vredne proleća u Evropi

• 6

Fudbaleri Partizana su golovima Abuabaka Oumaru i Andrije Živkovića napravili veliki preokret i došli nadomak proleća u Evropi.

Golovima koji će se prepričavati.

Gubili su crno-beli 1:0 početkom drugog poluvremena, ali je Abubakar Oumaru odličnim golom izjednačio u 65. minutu.

>>>(UŽIVO) Partizan izjednačio golom Abubakara, a Ninković je imao neverovatnu šansu za vođstvo! (VIDEO)

Centrirao je Ninković, a Oumaru je samo spustio u mrežu glavom, odigravši zatim simpatičan ples u blizini domaćih navijača.

Zlatni orlić i najbolji igrač Partizana Andrija Živković veliku radost je doneo pogotkom na asistenciju Abubakara u poslednjim minutima meča.