Srpski karatista treći u Evropi! (FOTO)

Mladi srpski karatista Jovan Simić imao je pet borbi na Evropskom prvenstvu i pobedio je u četiri, a zlato mu je izmaklo jer je naleteo na aktuelnog svetskog prvaka

• 1

Mladi srpski karatista Jovan Simić osvojio je bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu na Kipru.

Takmičenje je održano u Limasolu od 5-7 februara a nastupilo je 49 država.

Jovan je imao veoma jaku konkurenciju čak 32 takmičara su bila u njegovoj kategoriji.

>>>Srpski karate šampion za kojim su poludele Srpkinje: Evo kako da se odbranite od napadača! (VIDEO)

Imao je pet mečeva. Sva tri meča do polufinala je dobio rezultatom 5:0,ali je u polufinalu naleteo na aktuelnog Svetkog prvaka,pa je u repasažu dobio takmičara iz Slovenije i tako zauzeo treće mesto.

Foto> telegraf/J. Simić Foto:Telegraf/J. Simić