Mitrovićev Njukasl ispao iz Premijer lige!

Tužan kraj sezone za "svrake"

• 7

Fudbaleri Sanderlenda izborili su opstanak u Premijer ligi, pošto su u sredu uveče u zaostalom meču savladali Everton rezultatom 3:0 (2:0).

Dvostruki strelac bio je Lamina Kone, u 42. i 55, a prvi gol na meču postigao je Patrik Van Anholt u 38. minutu.

Premijer ligu definitivno napuštaju Aston Vila, Njukasl i Norič, uprkos trijumfu "kanarinaca"  protiv Votforda sa 4:2.

Koo pre kraja, Sanderlendje "pobegao" Njukaslu četiri boda.

U preostalom zaostalom meču, Liverpul i Čelsi su na Enfildu remizirali 1:1.

U centru pažnje bili su Belgijanci.

Gosti su poveli golom Edena Azara u 32, a izjednačio je Kristijan Benteke u 92. minutu.