≫

Partizan poražen u Bugarskoj, navijači utrčali na teren sa bakljama (FOTO) (VIDEO)

Crno-beli poraženi od FK Beroe rezultatom 2:0, na proslavi 100 godina postojanja bugarskog kluba

• 60

Partizanu kao da se nije igralo! Tako barem govori i rezultat, ali i celokupna partija aktuelnog osvajača Kupa Srbije na gostovanju u Bugarskoj.

Crno-beli su bili gosti povodom 100 godina postojanja FK Beroe i poraženi su rezultatom 2:0.

Strelci za domaći tim, koji je bio bolji rival na terenu, bili su Eliaš u 42. i Ismail Isa u 73. minutu.

Partizan je meč počeo u sastavu: Kljajić, Bandalovski, Milenković, Stevanović, Subić, Jevntović, Ivan Petrović, A. Stevanović, Kosović, Fofana i Božinov.

Printskrin: Youtube/Beroe Printskrin: Youtube/Beroe

Prva prilika za domaći tim viđena je u 24. minutu iz slobodnog udarca. Osam minuta kasnije pokušao je Elijan, ali bez uspeha. Partizan umalo nije postigao autogol u finišu prvog poluvremena, da bi u anstavku Kljajić ipak morao da vadi loptu iz mreže.

Crno-beli su agilnije krenuli u nastavku utakmice, a prvu priliku imao je Valeri Božinov u 60. minutu. Isti igrač je i nekoliko trenutaka kasnije bio opasna po gol Beroea, kada je Pirkov krajnjim naporom izbacio loptu u korner.

Vredi pomenuti i to da je utakmica nakratko prekinuta u 53. minutu zbog bakljade, ali je ubrzo nastavljena. Na stadionu je bilo oko 10.000 domaćih navijača koji su na kraju meča utrčali na teren kako bi proslavili jubilej.

Usledio je vatromet i slavlje sa fudbalerima, dok bezbednost Partizanovih igrača nije bila ugrožena.