ŠOKANTAN REZULTAT U KVALIFIKACIJAMA ZA LŠ: Zvezdi ovo može da olakša žreb u 3. kolu (VIDEO)

Seltik doživeo blamažu od amatera, a ni APOEL se nije proslavio

• 2

Crvena zvezda je pobedila na Malti teže nego što se očekivalo, a sudeći po rezultatima na nekim ostalim terenima, može da bude prezadovoljna ishodom.

Naime, dogodilo se veliko iznenađenje na Gibraltaru, gde je Linkoln pobedio Seltik sa 1:0. Ekipa Brendana Rodžersa primila je gol na samom startu drugog poluvremena, kada je Kasikaro matirao kompletnu odbranu velikana iz Škotske, koji je na kraju diživeo pravu bruku od faktički amaterskog kluba.

Nije se proslavio ni šampion Kipra APOEL, koji je remizirao sa TNS-om iz Velsa bez golova.

Dinamo je u gostima pobedio Vardar u balkanskom derbiju. Vodili su u Skoplju sa 2:o na poluvremenu, ali je Vardar izjednačio preko Hambardžubijana početkom drugog dela utakmice. Ipak, to je bilo sve od Makedonaca, kojima će biti teško da u gostima u Zagrebu nadoknade poraz.

BATE je bio siguran protiv SJK-a, Salcburg je minimalnim rezultatom pobedio Lepaju, a Legija je remizirala sa Zrinjskim u Mostaru.

Žreb za 3. kolo kvalifikacija je u Nionu u petak, tako da Zvezda teoretski ima šanse da se sastane sa Linkolnom ili TNS-om, ukoliko Seltik i APOEL ne preokrenu rezultat u nastavku.