Jokanović izbacio premijerligaša, bruka ekipe koja je za vikend pobedila Liverpul

Srpski trener predvodio Fulam do trijumfa nad Midlzbrom

• 0

Ekipa Fulama, koju sa klupe predvodi srpski trener Slaviša Jokanović, eliminisala je Midlzbro u okviru Liga Kupa Engleske, posle produžetka, rezultatom 2:1.

Strelac pobedonosnog gola u dodatnom vremenu bio je Kristensen i tako potpuno preokrenuo tok meča u korist "Kotadžersa" koji su od 8. minuta bili u rezultatskom deficitu.

U četiri meča odigrana u sredu najveće iznenađenje priredio je četvrtoligaš Akrington pobedom nad premijerligašem Barnlijem rezultatom 1:0.

I taj duel odlučen je tek posle produžetaka, i to u 120. minutu, kada je Pirson postigao jedini gol na utakmici protiv ekipe koja je pre samo nekoliko dana savladala Liverpul u okviru Premijer lige 2:0.

Bornmut i Sanderlend takođe su se mučili, ali su prošli dalje.

"Crne mačke" su tek u drugom delu drugog poluvremena slomile otpor Šruzberija (1:0), dok je Bornmut upisao "tesnu" pobedu u gostima protiv Morekamba (2:1).