≫

Baloteli sa dva gola debitovao za Nicu, ali im je pobedu donela očajna reakcija golmana Marseja (VIDEO)

Italijanski napadač iskoristio penal za novi klub protiv Marselja, posle samo 8. minuta igre. Ipak, u 15. je već bilo 1:1

• 0

Nica je očigledno obećani klub za fudbalske talente kojima je karijera u padu. Posle Hatema Ben Arfe, na putu da oživi karijeru je i Mario Baloteli. Bar ako sudimo prema debiju.

Super Mario je već u 7. minutu postigao gol sa bele tačke, kada je precizno izveo kazneni udarac.

Brzo je Tauvin izjednačio, da bi u drugom poluvremenu Marsej došao do preokreta i vođstva od 2:1, nakon gola Gomisa u 72. minutu.

Onda je Baloteli ponovo stupio na scenu i drugim golom doneo izjednačenje u 78. minutu. Sjajno je skočio u kaznenom prostoru i glavom zakucao loptu u mrežu Marseja.

To je bila uvertira za gol Siprijena u 87. minutu, koji može da zahvali i golmanu Marseja, koji je očajno reagovao kod njegovog šuta sa distance.