≫

Roma srušila Inter u sjajnom derbiju punom golova i lepih poteza! (VIDEO)

Vučica slavila u derbiju kola na svom Olimpiku i ispratila Inter u Milano praznih ruku

• 0

Roma je pobedila Inter sa 2:1 u 7. kolu Serije A na svom Olimpiku sa 2:1 u derbiju kola. Golove za Vučicu postigli su Džeko, već u 5. minutu i Manolas u 76. minutu. Jedini gol za Neroazure bio je delo Banege, koji je u 72. minutu izjednačio rezultat.

Bosanski reprezentativac se lepo snašao u petercu posle jednog centaršuta po zemlji sa desne strane i samo je plasirao loptu u mrežu Handanovića.

Banega je prelepim golom izjednačio u 72. minutu, kada je lažnjakom izbacio čuvara posle dobrog prijema pred golom i matirao Šćešnog.

Ipak, radost gostiju kratko je trajala, jer je ubzro Manolas posle prekida pogodio glavom loptu i plasirao je u mrežu.

Fudbaleri Milana savladali su na San Siru ekipu Sasuola sa 4:3, posle preokreta u fantastičnom meču 7. kola Serije A.

Ovo je prvi put da je Milan savladao Sasuolo od 25. oktobra 2015. godine - od tada je Sasuolo vezao dve pobede nad "rosonerima".

Milan je gubio 1:3 do 68. minuta, a onda je za samo devet minuta dao tri gola preko Karlosa Bake iz penala, Manuela Lokatelija i Gabrijela Palete za neočekivan trijumf.

Prethodno su "rosoneri" poveli preko Ðakoma Bonaventure, Sasuolo preokrenuo pogocima Matea Politana, Franceška Aćerbija i Lorenca Pelegrinija, ali nije imala snage da sačuva vođstvo.

Siniša Mihajlović je sa Torinom pobedio bivši klub Fiorentinu sa 2:1 na svom terenu.

Strelci za "bikove" bili su Jago Falke i Marko Benasi, na asistenciju Adema Ljajića, dok je Kuma Babakar samo ublažio poraz gostiju iz Firence.

SERIJA A, 7.kolo

Milan - Sasuolo 4:3

(Bonaventura 9, Baka 68. penal, Lokateli 73, Paleta 77 - Politano 10, Aćerbi 54, Pelegrini 56)

Torino - Fiorentina 2:1