≫

POTPUNI HAOS, BOSNA ISPUSTILA POBEDU: Džeko skidao šorts grčkom fudbaleru, pa dobio crveni karton i flašu u glavu! (VIDEO)

Zaista neverovatna utakmica odigrana je u Pireju u okviru kvalifikacija za SP

• 29

Kao bosi po trnju prošli su fudbaleri Bosne i Hercegovine u meču sa Grčkom u Pireju u okviru kvalifiakcija za Svetsko prvenstvo. Konačan rezultat 1:1.

Tuča navijača bila je i ispred stadiona “Georgios Karaiskakis”, a potom i posle prvog gola koji je postigao Miralem Pjanić u 32. minutu.

Miralem Pjanic pogodio protiv Grčke by goloviliga

Na fantastičan način je Asmir Begović odbranio Mitrogluu čist zicer, i "zmajevi" su na poluvreme otišli sa prednošću.

Istakli su se u nastavku i Edin Džeko i Pjanić, Begović je imao još jednu dobru intervenciju posle šuta Samarisa.

U finišu meča je nastao novi haos, ovaj put na terenu.

Varnice na terenu by goloviliga

Posle prekršaja Sokratisa nad Džekom, kapiten BiH je zbog koškanja sa Papadopulosom dobio drugi žuti karton, automatski crveni, a tom prilikom je pogođen flašom u uvo!

Crveni karton za Dzeku by goloviliga

Krvavog uha je Džeko napustio teren, ali je i Papadopulos dobio isključujući drugi žu karton, pa su obe reprezentacije završile utakmicu sa po desetoricom.

Na kraju su Grci ipak uspeli da izjednače, i to u petom minutu nadokande je Cavelas spasao domaću ekipu.

Grčka-BiH 1:1 by goloviliga