TUGA DO NEBA: Pogledajte kako je Čukarički u 88. i 91. minutu primio 2 gola i ispao iz Lige šampiona (VIDEO)

Trenutak dekoncentracije u finišu meča koštao Brđane prolaska u baraž

• 3

Objektivno - bili su bolji rival na terenu, ali su omladinci Čukaričkog trenutak dekoncetracije protiv Rozenborga platili ispadanjem iz kvalifikacija za Ligu šampiona.

Rezultat iz prvog meča (1:0) vodio ih je dalje u baraž sve do tog nesrećnog 86. minuta kada je Marko Ilić napravio nespretah penal koji su gosti realizovali u 88. minutu.

I dok su se čekali jedanaesterci (nema produžetaka po pravilu), Rozenborg je u 91. stigao i do drugog gola. Gola koji ih je odveo dalje.