≫

MALO DRUGAČIJA TABELA SUPERLIGE: Evo gde bi bili Zvezda i Partizan da utakmice traju 80 minuta!

≫

Statistika kaže da bi Novosađani najviše profitirali, ali i dalje ne bi bili lideri. Najviše bi izgubila Zvezda, ali bi i Partizan bio prilično "zakinut" za bodove

• Rale

19. decembar 2016 | 01:53

Koja glupa statistika.To je kadb baba imala muda....

• Giani

18. decembar 2016 | 03:28

Ali fudbal traje 90+koji dodatni minut produzetaka i ako se i da gol u 92-min to je pobeda i nevidim nikakvu filozofiju da bi trajao 80min, nije 80 nego 90+koji min,isto da bi baba imala tu stvar :)

• majstoric

17. decembar 2016 | 15:33

Da baba ima pisu bio bi dedaa

• S

17. decembar 2016 | 15:00

Kakvim se vi glupostima bavite,strahota jedna.

• .

17. decembar 2016 | 14:21

Zvezda bi imala 48 bodova, niste joj dodali bod sa derbija a i Metalac je dao gol posle 80. minuta.

• SRB

17. decembar 2016 | 13:35

Utakmica traje dok sudija ne svira kraj. Zvezda le

• 17. decembar 2016 | 14:55

Narod

@SRB

I obicno u premijer ligi ta zvezda u zadnjih 7-8min pobedi (proanaliziraj zadnjih3-4godine i videces sve)

• 17. decembar 2016 | 15:47

Racki

@SRB

To znamo...

• pfc

17. decembar 2016 | 13:16

A izracunaj te na kom bi mestu bila zvezda kad bi im se uzeli bodovi gde su direkno sudije pomogle.. pazar,banat,lucani,surdulica,vozdovac,napredak. TRECA ILI CETVRTA? a partizanu da se vrate, ukradeni bodovi od strane sudija.. napredak, spartak..

@pfc

Ej pfc !!! Onda bi vama trebalo oduzeti najmanje 10 titula, osvojenih 90 -ih i početkom 2000 -ih..

• 17. decembar 2016 | 14:17

Milan

@pfc

A ti nauci pravopis... Sta ti to znaci "IZRACUNAJ TE" ??

• 17. decembar 2016 | 14:19

Dragan

@pfc

A vas ne bi ni bilo na tabeli. Bolje zato psssssst.

• 17. decembar 2016 | 14:28

Texasm86

@pfc

Tole loppve... Dzomba, metalac, smederevo, bsk borca... Sva vase filijale, njihovi predsedbici vama u upravi....

• 17. decembar 2016 | 14:34

Kralj-CZ

@pfc

A vi ? U play out. A prošle god 3 otpozadi. Setite se Mažića,Grujića,Pipera,Djokica i ostalih :-D

• 17. decembar 2016 | 20:57

Putin R.S

@pfc

Pa vi sa tvojom racunicom imate njjaci koeficijent u evropi. Odoste u finale Lige Sampiona.

• 17. decembar 2016 | 23:31

BogiBatina

@pfc

Uf uf uf predlazem da se Partizanu dodele i Zvezdine titule iz Barija i Tokija... postenije je tako

• Putin R.S

17. decembar 2016 | 13:12

A gde bi bili da se igra 45 minuta, ili 60, 70? Kakva glupost. Neka se uvedu nova pravila kod nas pa neka traju jedno poluvreme.

• Vladeta

17. decembar 2016 | 13:06

bas duhovito sjte molim vas izracunajtr kolika bi mi bila penzija kao masinovodji da nije bilo rata u BiH..

• 17. decembar 2016 | 13:35

Moje S Ime

@Vladeta

Imas srece sto te nisu pogodili za vreme rata.

@NN

Baš tako i plus bi Partizan imao skor u poslednjih 6-7 derbija...sve poraze naravno!!!