≫

Siti vodio 2:0 ali je ispustio bodove: Užasne greške golmana Totenhema nisu sprečile povratak i remi u Mančesteru! (VIDEO)

Još jedno košmarno veče za Pepa Gvardiolu

• 0

Mančester Siti je ispustio prednost od dva gola protiv Totenhema i odigrao nerešeno 2:2 u okviru 22,, kola Premijer lige.

U meču punom grešaka i kontroverznih sudijskih odluka na kraju se završilo dobro po lonodonsku ekipu na "Etihadu".

Sva četiri gola pali su u drugom poluvremenu.

Najpre je Sene positgao gol za vođstvo "građana" u 49. minutu posle jako loše procene Lorisa, da bi De Brujne povisio samo pet minuta kasnije, i to ponovo posle greške golmana Sitija - ispala mu je lopta posle i olakšao mladom Belgijancu da zatrese mrežu prvi put od septembra prošle godine.

Leroy Sane Goal HD - Manchester City 1... by denysenathan

Kevin De Bruyne Goal HD - Manchester City 2... by marcelinocortese

Međutim, sjajni Dele Ali je u 58. smanjio na 2:1, što mu je bio šesti gol. Konačan rezultat postavio je Son Hong-Min u 77. minutu.

Dele Alli Goal - Manchester City 2-1 Tottenham... by Football--Live

asjddasdsa by Livee1Goals

Na ovaj način je Totenhem izjednačio broj bodova posle 22 kola sa istim periodom od u sezoni 2011:2012 - 46.

Uz ovaj remi, kao i remi Junajteda i poraz Liverpula, najviše se raduju u Čelsiju.