NEPREPOZNATLJIVI LESTER: Rasturio Liverpul uz dva gola Vardija! (VIDEO)

Šampion Engleske priredio odličnu igru na svom stadionu

• 3

Svega nekoliko dana pošto je Klaudio Ranijeri otpušten, fudbaleri Lestera su priredili impresivnu partiju i savladali Liverpul u poslednjem meču 26. kola Premijer lige, rezultatom 3:1.

Kao da se ne bore za opstanak, "lisice" su udarile po ekipi Jirgena Klopa, a dva gola je postigao Džejmi Vardi.

Reprezentativac Engleske je odlično reagovao prvo u 28. minutu posle asistencie Olbrajtona, da bi desetak minuta kasnije Danijel Drinkvater pocepao mrežu gostiju golčinom sa 20-ak metara.

vardy gol by goloviliga

Gol L-L 2:0 by goloviliga

U 60. minutu je Vardi dokusurio Liverpul, a osam minuta kasnije je Filipe Kutinjo uspeo da ublaži poraz.

Liverpul je ovako ostao sa 49 bodova na petom meestu, a Lester je sad na 15. muesto sa 24 boda.

All Goals & highlights HD - Leicester City 3-1... by Live1Goals