Miha je očigledno "ribao" na poluvremenu: Torino izvukao remi zahvaljujući Belotiju (VIDEO)

Odigrana je i poslednja utakmica 26. kola italijanskog šampionata

• 0

Fudbaleri Torina remizirali su protiv Fiorentine kao gosti u utakmici 26. kola Serije A - 2:2.

Domaći su već u osmom minutu poveli zahvaljući Saponari, a u završnici poluvremena je duplirala vođstvo preko Nikole Kalinića.

Izgleda da je trener Siniša Mihajlović bio oštar na jeziku u pauzi, pa je njegova ekipa odigrala dosta bolja - čak je mogla i do pobede.

Najpre je u 62. minutu Beloti promašio penal, ali se iskupio svega tri minuta kasnije i pogodio na asistenciju Moretija.

Finiš meča bio je zanimljiv, a ponovo je Beloti u 85. minutu bio precizan.

Sada je napadač Torina na prvom mestu po broju golova u Seriji A sa 19 golova, koliko imaju i Edin Džeko i Gonzalo Iguain.

Torino je deveti na tabeli, a Fiorentina osma.

Srpski fudbaler u redovima "bikova" Adem Ljajić ušao je na teren u 69. minutu, zamenivši Bojea, dok je Saša Lukić odigrao ceo meč.