≫

Tadić priznaje da ga boli poraz: Bili smo bolji, ali je Junajted iskusniji

Srpski fudbaler smatra da je Sautempton zaslužio više u finalu Liga kupa

• 0

Srpski fudbaler Dušan Tadić priznao je da ga je mnogo boli poraz Sautemptona od Mančester Junajteda u finalu Liga kupa, posebno jer je njegov tim nezasluženo izgubio.

Junajted je slavio na londonskom Vembliju 3:2 pobedničkim golom Zlatana Ibrahimovića tri minuta pre kraja, za peti trofej "crvenih đavola" u tom takmičenju.

- Jako je bolno, zaslužili smo više od poraza. Mislim da svi isto razmišljaju. Teško je pronađi prave reči posle ovakve utakmice, nismo zaslužili ovo - rekao je Tadić, prenose engleski mediji.

Tadić smatra da je Sautempton posebno bio bolji u prvom poluvremenu, ali da su se stvari promenile u drugom kada je ušao u igru vezista Junajteda Makl Kerik.

- Kerik im je doneo balans na sredini terena. Bili smo bolji, ali Junajted je iskusniji od nas - poručio je srpski fudbaler.

Tadić je na Vembliju igrao do 77. minuta, kada ga je zamenio Sofijan Bufal.