Svi pričaju o Zvezdinom i Barsinom preokretu, a Srbija odavno nije videla ovakav evrogol (VIDEO)

Iskusni Ivan Cvetković postigao je jedan od pogodaka sezone u Superligi Srbije

9. mart 2017 | 13:04

Kako kukaju grobari kao ranjenici....a godinama krali i otimali sve....

• Steva

9. mart 2017 | 11:50

Koja je ovo blamaza za Srpski fudbal,od 2-0,da ,zvezda dođe do 2-3,pa ljudi moji ovo nema ni u ludilu,pa da su igrali sa neznam kojim nize razrednim klubom,nebi posle 2-0,dali tim ljudima 3 gola,posle onakve igre koju je Voša prikazala u prvom poluvremenu.Mislim da je ovo jako,jako smešno a bogami i zalosno i tuzno.P itam ja vas sada dali postoji neko ko moze da ovim lakrdijama i namestanjem rezultati stane vise na put i kazni ove Tajkune

• Dejan Bajić

9. mart 2017 | 11:49

O Barsi i Zvezdi-kakvo poredjenje,da nije smesno bilo bi tuzno

• Dex

9. mart 2017 | 11:38

Očigledna nameštaljka, samo što je kod Zvezde to odrađeno amaterski i providno, kod Barse je odrađeno profesionslnije

• Cirkus

9. mart 2017 | 10:32

Nez stvarno ko prica o zvezdi.... i ovako je namesteno nema sta da se prica...

@Cirkus

Cirkus,namešta se onako kao vi sa Metalcem,dogovorom presednika klubova,a ne sa onakvom igrom i bivsim igracima nk partizana u voši. Trujic namerno promasio ? Malabasic ? Hahaha ,kakva paranoja, ali bas volim zbog glodara koji su se vec radovali. :-)

• 9. mart 2017 | 12:25

Miroslav

@Cirkus

Lupi grobar i ostade ziv!

• Dejan BL

9. mart 2017 | 10:17

Evo, ja od juče svima pričam o zvezdinom preokretu!!! Dali su samo 3 gola za poluvrijeme umjesto 6!!!

• 9. mart 2017 | 11:06

Dragan

@Dejan BL

Mi zvezdaši nismo zadovoljni...Barsa može tri komada za 7-8 minuta, moramo to da dostignemo. Od toga bar jedan iz nepostojećeg penala, jedan laktom i jedan kad lopta ode u gol aut.

• 9. mart 2017 | 11:08