Tako on to radi: Džeko uđe s klupe i časkom da gol! (VIDEO)

• 4
Edin Džeko Foto: Tanjug/AP

Pobedom Rome nad Sasuolom 3:1 završeno je 29. kolo Serije A.

Gosti su uspeli da povedu na "Olimpiku" pogotkom Defrela već u devetom minutu.

Sedam minuta kasnije počeo je Romin preokret pogotkom Peredesa na dobru loptu Salaha, koji se potom u nadoknadi prvog poluvremena i sam upisao u strelce za 2:1, posle loše reakcije odbrane Sasuola.

Protivnika je dotukao Edin Džeko, koji je u igru ušao u 60. minutu i za osam minuta postigao pogodak.

Roma na ovaj način održava korak sa Napolijem u borbi za drugo mesto. Juventus je minimalnom pobedom nad Sampdorijom u gostima nastavio pohod ka novoj tituli.