≫

''Samoubistvo'' Čukaričkog: Brđani mogli sve da reše za ulazak u plej-of, sada zavise i od ova dva rezultata!

Međutim, i dalje su u dobroj poziciji. Potrebno je samo da Javor i Spartak ne pobede u poslednjem kolu

• 0

Veliku priliku propustili su fudbaleri Čukaričkog da kolo pre kraja u svojim rukama drže sudbinu ulaska u plej-of Superlige!

Brđani su remizirali sa Lučanima na svom terenu rezultatom 1:1 i sada im je potrebna pobeda u poslednjem kolu protiv Voždovca, kao i ostala dva rezultata da se poklope.

Javor ne sme da pobedi Radnički iz Niša u gostima, odnosno Spartak iz Subotice ne sme da trijumfuje u Lučanima.

Javor ima 39 bodova i lošiji međusobni skor od Brđana, Spartak 38, a Čukarički 37. Da su pobedili Mladost, trijumf protiv ''nezaintersovanog'' Voždovca bi im bio dovoljan.

Poveli su Lučani na Brdu već u 3. minutu preko Saše Jovanovića, da bi bod zlata vredan doneo Ognjen Ožegović u 60. minutu iz penala.

Javor je izgubio od Voždovca kod kuće (0:1), i tim rezultatom su Zmajevi definitivno obezbedili plej-of sa 43 boda.

Napredak će definitivno biti 4. na tabeli zahvaljujući golu Filipa Kasalice u 88. minutu u Čačku (0:1), a Čarapanima to donosi meč sa Zvezdom na svom terenu.