Mesi, Nejmar i Suarez fotkom sa treninga ponižavali Real, dan posle El klasika!
Samo dan posle El Klasika u Madridu u kome je Barselona pobedila Real sa 3:2, trojica ponajboljih igrača katalonskog tima zezali su igrače kraljevskog kluba sa fotografijom.
Nejmar, Suarez i Mesi slikali su se sa dresom Barselone koji je držao Nejmar ispruženim rukama, aludirajući na potez koji je Mesi izveo posle svog drugog gola Realu.
Oieee Leo Messi @LuisSuarez9 pic.twitter.com/EMC9x6kkVt
— Neymar Jr (@neymarjr) April 24, 2017
Mesiju je bio to 500 gol u dresu Barse, pa je skinuo dres i okrenuo ga ka navijačima Reala.

(Telegraf.rs)
Video: Erik Kojzek oduševio navijače Partizana, ovo je poručio pred odlazak na glavni deo priprema
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Fff
Samo kazem , mogli bi belii zadnji da se smeju...
Podelite komentar
Matija
Kraljevi i treba Real da bude ponizen. (zbog Sudija i nepostene igre i fer pleja..........)
Podelite komentar
ponizenje
Pa posto nista ne mogu da osvoje ostaje im jedin9o da se slikaju po svlacionici.
Podelite komentar