ZASENIO VILJU I ĐOVINKA: Dva gola i asistencija Nikolića za oduševljenje Paunovića (VIDEO)

Fudbaleri Čikaga igraju na Nikolićev pogon

• 0

Fudbaleri Čikaga pobedili su Sijetl sa 4:1, uz dva gola i asistenciju Nemanje Nikolića.

Srbin iz Sente, koji nastupa za mađarsku reprezentaciju, pokazao se kao najbolje pojačanje Veljka Paunovića. Protiv Sijetla je to još jednom potvrdio golom iz penala u 25. minutu, zatim i asistencijom za 3:1, pa konačnim pogotkom u 76. minutu.

Time je prekinuta nesrećna serija Čikaga od tri meča bez pobede, klub je sada šesti na Istoku sa 15 bodova, ali i dve utakmice manje od prvoplasiranog Toronta (25) i Kolambusa (19).

Nikolić deli prvo mesto na listi strelaca sa osam golova, uz rame je Toresu, a ima više golova od Altidora, Đovinka i Davida Vilje (po 6).