≫

Toivonen golom sa pola terena srušio Francuze, Ronaldova dva gola Letoncima! (VIDEO)

Tiovonen srušio Francuze u poslednjim minutima meča, Ronaldo sa dva gola doneo trijumf Portugaliji

• 5

Fudbaleri Švedske izbili su na prvo mesto Grupe A kvalifikacija za Svetsko prvenstvo posle pobede nad Francuskom 2:1 u 6. kolu.

Golove su postigli Durmaz u 43, i Toivonen u nadoknadi vremena za Švedsku, dok je strelac za Franusku bio Žiru u 37. minutu.

Potugalija je pobedila Letoniju sa 3:0 na gostovanju, a golove su postigli Ronaldo u 41 i 63. minutu te Silva u 90+. Porugalija je sada iza Švajcarske na drugom mestu grupe B sa 15 bodova,

U ostalim mečevima u okviru grupe A, Belorusija je kod kuće savladala Bugarsku sa 2:1 (0:0), dok je Holandija bila više nego ubedljiva protiv Luksemburga, slavili su sa 5:0 (2:0).

Poveli su golom Arjena Robena u 21. minutu, bio je to njegov 33. gol u dresu reprezentacije, izjednačio se sa Johanom Krojfom i Lenstrom na večnoj listi strelaca "Oranja".

Samo 13 minuta kasnije, Vesli Snajder postiže gol za 2:0, na asitenciju Memfisa Depaja.