BAJERN EKSTRA KAPARISAO: Mandžukić rešeta na pripremama!

Evropski vicešampion bolji od Volfsburga na pripremama u Kini

• 0

Fudbaleri minhenskog Bajerna savladali su danas Volfsburg sa 2:1 u prijateljskoj utakmici odigranoj u kineskom gradu Guangdžuu.

Bavarci su poveli golom Marija Mandžukića iz penala u 29. minutu, a prednost je duplirao Arjen Roben u 39. minutu.

Zanimljivo, hrvatski napadač koji je posle Evropskog prvenstva prešao u redove evropskog vicešampiona upravo iz Volfsburga pogodio je već drugi put u isto toliko mečeva na pripremama u Kini.

Konačan rezultat postavio je Vaclav Pilar u prvom minutu sudijske nadoknade vremena.