Videoton na srpski pogon: Nikolićeva akcija za udžbenike, pa maestralan gol Šćepovića! (VIDEO)

• 5

Fudbaleri Videotona pobedili su Balzan sa 2:0 u prvom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope, golovima Šćepovća i Lazovića.

Mučio se Videoton do 79. minuta, a onda je Darko Lazović u okretu propustio loptu do saigrača Geresija.

>>>Grof Božović odveo kapitena Budućnosti pred dvomeč Podgoričana sa Partizanom!

>>>To je pravi Partizan! Super tinejdžer i Pantić srušili opasne Dance

>>>Sastavili smo brazilski tim od igrača Zvezde i Partizana: Napad i vezni red su pakleni i za Evropu, ali je odbrana kriminalna (FOTO)

On je petom odigrao dupli pas sa Lazovićem, ali je od njega brži bio ipak Šćepović, odlično je zauzeo poziciju i zatresao mrežu, posle čega je sve bilo lakše.

Lazoviću je gol "ukraden", ali je on postigao ipak jedan u 94. minutu za konačan rezultat i mirniji revanš.