≫

Jokanov košmarni start sezone: Pevci su prevelik zalogaj, uzalud i Mitrovićev gol (FOTO)

Jasno je da Fulam čeka teška sezona u društvu najboljih

• 3

Dve utakmice, i dva poraza u povratničkoj sezoni u Premijer ligi za Fulam naših Slaviše Jokanovića.

Posle Kristal Palasa, i Totenhem je "uzeo meru" Kotadžersima u Londonu, "Pevci" su savladali goste 3:1 uz golove Lukasa Moure, Tripijea i Kejna.

Strelac za tim našeg trenera bio je Aleksandar Mitrović, za 1:1, ali je i propustio da nokautira ekipu Maurisija Poketina nedugo potom kada nije iskoristio veliku priliku koja mu se ukazala. Nije najbolje zahvatio loptu unutar kaznenog naspram gola, prešla mu je preko noge i šansa je otišla u nepovrat...

Brzo potom stigla je kazna.

Tripije je majstorski pogodio iz slobodnog udarca, a tri minuta kasnije pogodio je i Kejn - i to tek pošto je prethodno promašio dva "zicera" pred golom Fulama.

Ričarlison postiže drugi gol za Everto protiv Sautemptona Foto: Tanjug/Ap

Za razliku od Fulama, savršeno su sezonu počeli Pevci drugom pobedom čime su najavili najviše ciljeve i u ovoj takmičarskoj godini. Videćemo, mogu li zadržati isti ritam do kraja. Podsetimo, Totenhem je jedini klub koji u minulom prelaznom roku nije angažovao nijedno pojačanje.

Dobro je krenuo i Everton.

Psole remija u prvom kolu sa Vulverhemptonom (2:2), na "Gudisonu" je pao Sautempton uz golove Tia Volkota i Brazilca Ričarlisona, njegovog već trećeg na dva meča, čime je polako počeo da isplaćuje investiciju od blizu 50 miliona evra.

Vest Hem je neprijazno iznenadio navijače na svom terenu - porazom uprkos vođstvu od 1:0 do 60. minuta. Arnautović je pogodio za "čekićare", ali i Vilson i Kuk na drugoj strani u rasponu od samo šest minuta.  Bornumutu je ovo bila druga pobeda na startu nove sezone.