Lane Jovanović i Filip Đuričić strelci, Biševac debitovao za Lion

Jovanović postigao prvi gol za Anderleht u pobedi protiv Monsa, Đuričić siguran izvođač penala za Herenven protiv Fejenorda

• 0

Dok srpska fudbalska reprezentacija muku muči sa efikasnošću, naši internacionalci dobro su startovali u novoj sezoni.

Pored Nikole Žigića, koji je golom u 94. minutu spasao bod Birmingem sitiju protiv Čarltona u prvom kolu Čempionšipa, Milan Jovanović postigao je prvi gol za Anderleht u pobedi nad Monsom 2:1, a Filip Đuričić bio je siguran realizator penala za gostujući Herenven u remiju (1:1) protiv slavnog Fejenorda.

Milan Biševac nije postigao gol, od njega kao defanzivca to se i ne očekuje, zaigrao je tek od 85. minuta umesto Krisa, ali ipak je učestvovao u ubedljivoj pobedi Liona protiv Troa 4:1 u drugom kolu Prvenstva Francuske.