• 0

UMALO ŠOK I U PRIMERI: Mesi skresao krila Osasuni! (VIDEO) (FOTO)

Osasuna je bila na dobrom putu da napravi senzaciju, ali je Argentinac u finišu utakmice, zajedno sa sudijom, bio najbitniji akter preokreta za tri boda za Katalonce

• 0

Ako je suditi po prvim utakmicama u najjačim evropskim ligama, nova sezona donosi pregršt uzbuđenja. Milan je poražen od Sampdorije, a delovalo je da slično može da se dogodi i velikoj Barseloni u Primeri.

Samo je razlika u tome što Milan nema fenomenalnog Lea Mesija!

Katalonci su od 17. minuta gubili 1:0 posle gola Ljorentea. Sa tim rezultatom se otišlo na odmor, a na semaforu je stajao sve do 76. minuta. A onda je usledio dobro poznati šou najboljeg fudbalera sveta Lionela Mesija, koji je postigao izjednačujući gol, koji će najverovatnije biti predmet diskusije jer je postignut iz ofsajda, a potom i pobedonosni u 80. minutu.

Barsa je zahvaljujući svom magu i najverovatnije sudijskoj grešci uspela da se izvuče iz neprijatne situacije i ipak uzme tri boda, a na programu danas su još tri utakmice.

Rezultate ostalih mečeva možete pogledati OVDE.