SERIJA A: Lopez spasio Romu, Inter i Napoli slavili 3:0 (VIDEO)

Roma je sve do 90. minuta bila pred pragom novog iznenađenja u Seriji A, dok su Inter i Napoli bili ubedljivi protiv Peskare, odnosno Palerma

• 0

Fudbaleri Intera otvorili su uspešno novu sezonu u Seriji A, za razliku od gradskog rivala, pošto su kao gosti savladali Peskaru 3:0, golovima Snajdera (17. minut), Milita (19) i Koutinja (81).

Napoli je slavio istim rezultatom nad Palermom, a strelci su bili Hamšik u 45. minutu, Mađo u 79, i Kavani u 88. minutu.

Najneizvesnije je bilo u Rimu, gde je Roma imala dosta problema protiv autsajdera Katanije. Gosti su poveli golom Markezea, a u drugom poluvremenu izjednačio je Osvaldo. Katanija je ponovo povela pogtokom Gomeza, ali je "vučica" uspela da se izvuče u 90. minutu golom Lopeza i osvoji bod.