• 0

STRAŠNI FALKAO: Atletiko Madrid uništio Bilbao! (VIDEO)

U poslednjoj utakmici drugog kola Primere klub iz španske prestonice slavio je 4:0, a "dželat" je bio fenomenalni Radamel Falkao, koji je postigao het trik

• 0

Kao i u finalu Lige Evrope, Atletiko Madrid je upotpunosti nadigrao Atletik Bilbao. U poslednjoj utakmici drugog kola Primere slavio je klub iz španske prestonice rezultatom 4:0, a "dželat" je, kao i u pomenutom finalu, bio fenomenalni Radamel Falkao, koji je postigao het trik.

Kolumbijac je golove postigao u 20, 43. i 58. minutu, s tim da je poslednji bio sa bele tačke. Konačan rezultat i tačku na pobedu "jorgandžija" postavio je Tijago u 84. minutu meča. Za Bilbao nisu nastupili Ljorente i Martinez.

Ekipa trenera Dijega Simeona oduševila je brojne navijače i sjajnom predstavom prosto "zgromila" goste iz Baskije. Domaći tim bio je superioran na svom "Visente Kalderonu", igrao je odlično i ubedljiva pobeda nijednog trenutka nije dolazila u pitanje, tako da je ovacijama ispraćen sa terena.

U ranije odigranom meču u ponedeljak, Valjadolid je savladao Levante 2:0.