LIGA EVROPE: Štutgartu dovoljan remi u Moskvi! (VIDEO)

Gol za "švabe" postigao je Vedad Ibišević u 64. minutu, a ekipa u kojoj igra Marko Lomić ipak nije uspela da napravi preokret

• 0

Prvi tim koji se kvalifikovao u grupnu fazu Lige Evrope je Štutgart, koji je u revanšu u Moskvi odigrao nerešeno 1:1 sa Dinamom i sačuvao rezultat iz prve utakmice u Nemačkoj (2:0)

Štutgartu je prednost doneo Vedad Ibišević u 64. minutu, a izjednačujući gol postigao je Kokorin u 77. minutu. Ekipa u kojoj igra Marko Lomić ipak nije uspela da napravi preokret.

U četvrtak su na programu ostali revanš mečevi poslednjeg kola kvalifikacija Lige Evrope.