• 0

SERIJA A: Trijumf Lacija za čelo tabele (VIDEO)

Lacijali bez mnogo problema slavili protiv Kjeva u Veroni 3:1 i, makar privremeno, zaseli na prvo mesto

• 0

Rimski Lacio nastavio je sjajan start u novoj sezoni Serije A, Lacijali su pokorili Kjevo u Veroni rezultatom 3:1, što im je treća pobeda u tri kola prvenstva, pa će Rimljani makar nekoliko sati provesti na prvom mestu, sa kojeg bi mogli da ih skinu Juventus i Napoli, zavisno od današnjih rezultata.

Od početka je Lacio napao, što je rezultiralo golom Ernanesa već u petom minutu. Nemački internacionalac Miroslav Klose povisio je na 2:0 u 38. minutu, i nagovestio epilog. Lacio je u 74. minutu preko Ernanesa povisio na 3:0, da bi poraz domaćih ublažio Pelisije iz penala u 83. minutu.