RUSKA LIGA: Rubin poražen kod kuće

Gol primljen već u trećem minutu meča sa Amkarom pokazao se kao nenadoknadiv za protivnika Partizana u Ligi Evrope

• 0

Fudbaleri Rubina iz Kazanja posle pobede nad Partizanom u Ligi Evrope priredili su neprijatno iznenađenje svojim navijačima u 11. kolu prvenstva Rusije, pošto su poraženi na domaćem terenu od Amkara 0:1.

Gol odluke postigao je Ignatovič već u trećem minutu. Domaćini su se mučili tokom celog meča, imali malo prilika, a gosti su propustili šansu da iz opasnih kontranapada stignu do još ubedljivije pobede u Kazanju.

Rubin je trenutno osmi u ruskom šampionatu, sa osam bodova zaostatka iza vodećeg Anžija.