KUP KRALJA: Minimalac Đukićevog Valjadolida, Levante izgubio od trećeligaša

Tim našeg stručnjaka ostvario minimalnu pobedu u prvom meču šesnaestine finala Kupa kralja nad Betisom (1:0). Levante iako sa igračem više izgubio u gostima od trećeligaške ekipe Meilje

• 0

Prvo i jedino iznenađenje u šesnaestini Kupa kralja dogodilo se u Meilji. Trećeligaška ekipa je poslednjih 20 minuta igrala sa igračem manje, ali je uspela da zadrži prednost nad Levanteom koju su stekli u 38. minutu iz penala.

U derbiju trećeg dana odigravanja Sevilja je pobedila Espanjol (3:1). Gosti su stigli do izjednačenja u 69. minutu ali su "crveno-beli" iz Sevilje ipak uspeli do kraja da stignu da postignu još dva pogotka.

Valjadolid Miroslava Đukića ostvario je veoma bitnu pobedu bez primljenog pogotka (1:0). Pobeda je još veća ako se doda da su poslednjih 30 minuta igrali bez isključenog Ernandeza. Antonio Rukavina je odigrao ceo meč.