Žigić dva žuta dobio za manje od 60 sekundi!

Golom našeg nekadašnjeg reprezentativca Birmingem je poveo u Boltonu, ali...

• 0

Fudbaleri Birmingema u Boltonu pretrpeli su i deseti poraz u Čempionšipu! Međutim, Nikola Žigić, nekadašnji reprezentativac Srbije, upisao je novi gol. Njegova ekipa izgubila je 1:3.

Posle deset minuta, malo ko je verovao u ovakav ishod meča. Naime, tada je Nikola "trznuo" glavom i savladao golmana domaćih za 1:0. Ipak, fudbaleri Boltona nisu se "uplašili" minusa, već su se tek tada probudili. Lako su deficit pretvorili u plus, a stadion "Ribok" Žigić je napustio četiri minuta pre kraja zbog dva žuta kartona dobijena u istom minutu.

Posle poraza u Boltonu, Birmingem je tek na 20. mestu u Čempionšipu.