Zašto je sudija poništio trojku Radivojevića? (VIDEO)

  • 8

Vuk Radivojević bi u utorak uveče bio junak Zvezde da ga, zanimljivo, sudija nije sasekao. Ono što obično donosi plodove u košarci, kada budete zaustavljeni prekršajem dve sekunde pre kraja meča, pri aktivnom rezultatu u meču Galatasaraja i Zvezde nije se ispostavilo tačnim.

Prvo zato što slobodnih bacanja nije bilo, jer protivnik nije izašao iz bonusa, pa je vreme za napad Beograđana sveden sa dve na jednu sekundu, i drugi, mnogo značajniji je što je trojka sa osam metara "ušla" od tablu.

Zvezdin košarkaš je pogodio, ali posle dosuđenog faula od sudija, koš se nije priznao. Sva sreća, pa ovaj meč nije imao nikakvog rezultatskog značaja, u suprotnom, ovaj tragični klip i nepriznata trojka bi se ponavljala iz sekunde u sekundu od navijača "crveno-belih".

(Telegraf.rs)

Video: Izjava Mladena Dodića

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Mornar

    20. februar 2013 | 11:23

    Kompleksasi grobarski. Pa vi imate fizicku bol zbog nas!

  • stojke

    20. februar 2013 | 10:57

    Ooooo, vi ste FMP!!!!

  • stojke

    20. februar 2013 | 14:43

    U APR ste registrovani u Zelezniku a pogledaj na youtube kako Coki izjavljuje da je FMP pozajmio ime CZ i da to niko ne moze da mu zabrani. A Partizan je bio Igokea jer je to sponzor za vas nepismene. Pustamo Igokeu i oni nam ustupaju mesto u EL. Dzaba vam politicari i pomoc drzave. Mi smo institucija za vas FMP ovce:))))

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA