FA KUP: Čelsi ide na Mančester junajted (VIDEO)

Pobedom nad Mildsbrom (2:0) Čelsi izborio plasman u četvrtfinale FA Kupa, gde ga čeka lider Premijer lige Mančester junajted

• 0

U gostima protiv Mildsbroa Čelsi je u ponovljenom meču FA Kupa pobedio 2:0, golovima Ramireza u 51. i Mouzesa u 72. minutu i izborio je četvrtfinalni duel sa Mančester junajtedom.

Čelsi je nastavio sjajan niz u FA Kupu, pa je sada svoj niz bez poraza produžio na 27 utakmica!

Čelsi je na krilima mlađanih Oskara (voli u "slobodno vreme" da brusi led) i Edena Azara lagano pobedio Midlsbro, šesti put zaredom.

Oskar je u 51. minutu dobio loptu u šesnaestercu, probao je da je nabaci na volej, ali je bio okružen sa mnogo igrača, pa je loptu pametno vratio do Ramireza, koji je bio na ivici kaznenog prostora, a on je izvanredno šutirao i pogodio levi gornji ugao gola Mildsbroa.

I kod drugog gola akter je bio Oskar, samo mu je tada pomogao Azar sa kojim je odigrao dupli pas i samo je proturio loptu do Viktora Mozesa, koji je lagano ubacio u mrežu.