ODBOJKA: "Večiti" poveli u polufinalu Kupa Srbije

Crvena zvezda i Partizan su u svojim polufinalnim mečevima savladali Vojvodinu i Radnički istim rezultatom 3:1 i tako stekli početnu prednost na putu do finala

• 0

Odbojkaši Crvene zvezde pobedili su Vojvodinu sa 3:1 (25:23, 23:25, 25:22, 25:17) i tako poveli u polufinalnoj seriji plej-ofa Vejner Štadiše lige.

U prva dva seta viđena je izjednačena borba, pa je prvi set pripao Beograđanima, a drugi Novosađanima. U nastavku je Crvena zvezda kontrolisala igru, iako je Vojvodina pružala otpor, ali nije uspela da spreči odbojkaše beogradskih crveno-belih da zabeleže prvu pobedu u seriji.

Naredni meč igra se u ponedeljak u 20.30 časova takođe u Šumicama, a serija se igra na tri pobede.

U drugoj utakmici polufinala istim rezultatom je slavio Partizan protiv Radničkog 3:1 (25:19, 19:25, 25:21, 25:14).

Naredni meč igra se u isto kad i drugi meč Zvezde i Vojvodine, u ponedeljak, takođe u Šumicama.