Treći gol Filipa Đorđevića u poslednja četiri meča

Od četiri utakmice ove godine, bivši Zvezdin centarfor nije dao gol samo na jednoj

• 0

Filip Đorđević postigao je i treći gol u poslednja četiri meča u francuskoj drugoj fudbalskoj ligi. Nant je kod kuće savladao Šateru 3:0, a bivši Zvezdin centarfor bio je strelac drugog gola, u 45. minutu.

Đorđević je doneo pobedu Nantu protiv Tura (1:0), a strelac je bio i protiv Anžija (2:1). "Kanarinci" su obe te utakmice igrali kao domaćini. U porazu protiv Gengana u gostima (2:0) odigrao je svih 90 minuta, ali nije postigao gol.

U 23. kolu igrali su još samo Istr i Tur (1:0). Sve ostale utakmice  odložene su zbog lošeg vremena. Nant se sa šestog mesta pomakao na deobu četvrtog sa Sedanom. Imaju pet bodova manje od Bastije, koja je na trećem mestu, poslednjem koje vodi u najbolje društvo.

(Telegraf.rs / Foto: fcnantes.com)