PRIMERA: Sosijedad u nadoknadi vremena ostao bez tri boda (VIDEO)

• 0

Kakav šok na ''Anoeti''! Imali su fudbaleri Sosijedada tri boda u džepu i povratak na četvrto mesto na tabeli, ali je Resio pogotkom u 93. minutu doneo Granadi bod vredan opstanka i domaći tim ''usporio'' u borbi za Ligu šampiona. Na kraju - 2:2, u poslednjem meču 35. kola Primere.

Vodio je Sosijedad čak u dva navrata. Najpre u devetom, a zatim i u 45. minutu golovima Agirečea, ali su se gosti dva puta vraćali u život. Prvi put u 15. minutu preko El Arabija da bi pomenuti Resio u nadoknadi vremena doneo presudan bod u borbi za opstanak. Može se reći da su ga i zaslužili, jer su u zanimljivoj utakmici igrali otvoreno do samog kraja.

Sosijedad je ovim remijem došao na deobu četvrtog mesta sa Valensijom, ali mogu da žale za propuštenim prilikama jer su bili nadmoćniji i stvorili više šansi pred golom rivala. Međutim, napadači nisu bili precizni.Granada sada ima četiri boda više od Deportiva, najbližeg pratioca iz zone ispadanja.