SERIJA A: Napoli ubedljiv, Roma slavila u gostima! (VIDEO)

Napolitanci savladali Bolonju 3:0, Roma za dva minuta do trijumfa u Livornu uz spektakularan gol De Rosija

• 0

U nedeljnom programu Serije A odigrano je sedam mečeva, a najubedljiviji bio je Napoli koji je kao domaćin zabeležio pobedu protiv Bolonje 3:0.

Oproštaj Dejana Stankovića od navijača Intera "neroazuri" su ukrasili trijumfom, 2:0 savladana je Đenova.

Prednost domaćeg terena iskoristio je Kaljari protiv Atalante (2:1), istim rezultatom Lacio je u Rimu  stigao do bodova u meču sa Udinezeom, Torino je bio bolji od ekipe Sasuola, 2:0, Parma i Kjevo remizirali su bez golova, dok se Roma radovala kao gost, pošto je u Livornu savladala istoimeni klub 2:o.

Rimljani su oba gola postigli u razmaku od par minuta, a prvi De Rosijev stvarno je spektakularan.

Poslednji meč prvog kola između Fiorentine i Katanije zakazan je za ponedeljak.